NASZA KADRA

Środa 17 lipca 2019
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Panie. Wszystkie Panie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne - wychowanie przedszkolne. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Swoją pasją i zaangażowaniem inspirują i motywują maluchy do poznawania otaczającego je świata oraz do odkrywania własnych talentów. Kadra Maluszkowa to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.

Wykształcenie jest ważne, ale w pracy z dziećmi ważniejsze jest to, że nasze Panie po prostu kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im ogromną przyjemność. Nasze Panie są odpowiedzialne i kreatywne oraz chętnie służą dobrą radą. Znają wszystkie sposoby na pokonanie nudy oraz na zły humorek Malucha. Panie biegają, skaczą, tańczą i śpiewają, robią wszystko, żeby pobyt dziecka w placówce upłynął mu na zabawach, które usprawnią jego rozwój. Kiedy zaistnieje potrzeba, to wysłuchają malucha, przytulą i otrą jego łezki. Nasze Panie to osoby pełne pasji i miłości, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca była związana z maluszkami.

Panie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was – Rodzice. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy, zdrowotny, albo chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Pani chętnie Was wysłucha, porozmawia, nakieruje i doradzi.

Wasze dzieci i codzienny kontakt z nimi daje Panią motywację do ciągłego rozwoju, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności i stawania się lepszym człowiekiem i nauczycielem.

Panie w wszystkich placówkach preferują różne metody pracy, kierują się jednak wspólnym celem – ROBIĄ WSZYSTKO TAK, ABY DZIECKO CZUŁO SIĘ JAK W DOMU!

Nauczyciel to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

(D. Beisser)

W Przedszkolu Maluszkowo w Osobnicy pracują:

- Pani Edyta Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika o specjalności  pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności edukacja wczesnoszkolna.Pani Edyta jest osobą energiczną, kreatywną i entuzjastycznie nastawioną do pracy.Wierzy, że praca z dziećmi ma charakter dwustronny, bo tak jak dorośli przekazują najmłodszym wiedzę o otaczającym świecie i wartościach, tak i dziecko może nauczyć dorosłych co najmniej trzech rzeczy:„cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie”(P.Coelho).

- Pani Mariola Absolwentka pedagogicznych studiów licencjackich o specjalizacjach edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz opiekuńczo- wychowawczej z elementami pomocy społecznej. Obecnie w trakcie pedagogicznych studiów magisterskich o specjalizacjach terapii pedagogicznej z elementami logopedii oraz pedagogiki opiekuńczo wychowawczej z elementami pomocy społecznej. Pani Mariola podnosi swoje kwalifikacje poprzez wszelakie kursy i szkolenia.Nadrzędnym punktem pracy Pani Marioli jest indywidualne podejście do każdego dziecka, jak i również kreatywność w wykonywaniu powierzonych zadań.Prywatnie jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, uśmiechniętą, cechują ją cierpliwość i pracowitość.

 

 
 Powrót do poprzedniej strony