BAJKOWY BAL W PRZEDSZKOLU MALUSZKOWO W OSOBNICY

Wtorek 14 listopada 2017
 

Bal bajkowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak było też w naszym przypadku.

 W dniu 14.11.2017r. w naszym Przedszkolu Maluszkowo w Osobnicy odbył się Bajkowy Bal Przebierańców, na który przybyły także dzieci, które nie uczęszczają do naszej placówki.

 Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w przedszkolnej sali można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, biedroneczki, Spider-Mana, Supermena, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Klauna i Minionka, którzy zachęcali wszystkich do tańca i wspólnych zabaw. Dzieci świetnie się bawiły. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz magii w wykonaniu Klauna i jego asystentki, w którą wcieliła się nasza Ola Pyznar, która wyczarowała kolorowe piłeczki. Wiele radości wywołał również sztuczny śnieg oraz pokaz ogromnych baniek mydlanych.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 
 Powrót do poprzedniej strony